برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

صفحه 1 از 66 1, 2, 3 ... 33 ... 66  الصفحة التالية

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل

برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

پست  warrior في الثلاثاء أكتوبر 23, 2007 1:03 pm

warrior

تعداد پستها: 58
Registration date: 2007-10-23

خواندن مشخصات فردي

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رد: برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

پست  SMAM في الثلاثاء أكتوبر 23, 2007 2:40 pm

سلام با تاپیک تازه

SMAM

تعداد پستها: 591

خواندن مشخصات فردي

پست  payamtaj في الأربعاء أكتوبر 24, 2007 7:50 pm

سلام به دوستان

payamtaj

تعداد پستها: 6
Registration date: 2007-10-24

خواندن مشخصات فردي http://www.bilit.persianblog.ir

پست  Emiliano في الخميس أكتوبر 25, 2007 6:53 pm

1. بهرام جان، به همون علتی که همه مون می دونیم، پس ادامه ی صحبتا رو اینجا پی می گیریم.
2. ممنون که اینجا رو بنا کردی و افتتاح فورم شماره ی 59403679812546 رو!!! به همه ی کارتون خورای عزیز تبریک عرض می کنم. : )
3. از مدیران عزیز هم که اجازه داده ن ما آزادانه اینجا به کارمون ادامه بدیم، ممنونم. مطمئن باشن که ضرر نمی بینن و تخصصی بودن کارو به معنای واقعی کلمه درک می کنن.
4. اسم این فورم رو می ذارم "پردیس پویانمایی". خوبه؟
5. عجیبه که من پنج شنبه، 3 آبان 86، به "دیدار" سر زدم و هنوز برپا بود!
6. به هرحال، خوشحالم که دوباره می بینمت بهرام عزیز. تو این مدت که نبودی، خیلی سخت گذشت. باید جبران کنون راه بندازی ها.
7. شرمنده که یادم رفت بنویسم: فایل های rm یا ram با نرم افزار (پلیر) "ریل پلیر" ( Real Player) باز می شن. البته برنامه هایی هم هستن که این فایلا رو سه سوته به mpeg، avi و سایر فرمت های آسون بازشو تر تبدیل می کنن؛ مثل، برنامه ی بی نظیر Xilisoft Video Converter 3 که ضمن آسون بودن، اکثر فرمت ها رو بدل می کنه. حتماً گیرش بیار یا دانلودش کن.
8. درمورد اون مشکل تصویریت، آره: فکر کنم "وین رر"ت قدیمیه. دی وی دی "آسیستان 2007" رو که خیلی هم ارزونه، گیر بیار. روش کلی برنامه ی تاپ هست. اتفاقاً "وین رر 2007" رو هم با "سریال نامبر" داره. تازه بقیه ی نرم افزاراش هم عالیه و تازه، مسخره بازی های گذشته ی خودش و شرکتای دیگه (مثل قفل گذاری و ...) رو هم تکرار نکرده. امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل شه.
9. دومی ("تب بسکتبال") رو یادمه یه سری بیشتر نشونش ندادن و جالب هم بود و یه چیزی تو مایه های "داستان های فوتبال" بود. البته یادمه بعدازظهرها و دیروقت می دادنش و بعدش "اخبار علمی، فرهنگی" بود.
10. راستی جریانِ http://koodaki.forumotion.com چیه؟
11. اون کارتونه، همون طور که "اسمم" گفت، "نابغه ای از شهر از" بود که به نام اریجینال "Tales Of The Wizard Of Oz"، شبکه ی دو دادش. با کمی سرچ، می شه عکسای باکیفیت تری ازش پیدا کرد؛ مثال:

12. راستی، ممنون که از "بهار مهربانی" هم عکس گذاشتی. کلی از کارهام رو کم کردی و این جوری کارا سریع تر پیش می ره.
13. عکسای "خاله قورباغه و آقا پسر" خیلی باحال بوده ن. اتفاقاً خیلی دنبال چندتا کاراکتر مث اون پیرمرده و خرسه بودم. از الاغه عکس نداشتید؟ شما یا دیده بان. از جای من از "دیده بان" هم تشکر کن.
14. "چراغ جادوی گمشده" هم عالی بود. این کارت رو پایین تر با عکس هام جبران می کنم.

................................................................................................................................................

15. "اسمم" عزیز، اون پاسخ "من یکی دیوونه ی عکسا، اسامی و کارای نابت هستم. منتظرم دوست خوبم." مربوط به کل کلمون (بچرخ تا بچرخیم!) بود. زیاد مهم نیست. اگه می بینید چند ماهیه دیگه کوت نمی کنم، راستش خسته شده م از این همه کُد و اسمایلی و غیره. تو اسباب کِشی شماره ی 59403679812544 تموم آت و آشغالای انباری رو ریختم دور و خودمو راحت کردم!
16. بابا، من که حرفی نزدم، قبول. اون نوشته هات، اصلاً هم تعریف از خود نبود. خوشحالم که با دوستان فرهیخته ای مث شما آشنا شده م. خوشحال تر از قبل.
17. فراموش نکن: همیشه نرم تنان بر سخت پوستان مقدمن! : )
18. درمورد "شوالیه های عدالت" راست می گی؟ یه کارتون دیگه ست؟ من عکس های اون کارتون رو می خوام، لطفاً.
19. از توضیحات خوبت بخاطر "پارک حیوانات" ممنون. متأسفانه ندیده مش! "بهرام" می دونه من دهه ی 70 (دانشجوییم) اوج بی کارتونیتم بوده! : (
20. راستی مثل این که واژه ی "انفجار" من کلی واژگان تخصصی با خودش به همراه آورد: چاشنی، متصدی انفجار، سیستم دستی، عینک مخصوص و ...! کلی خندیدم. دم تو و "بهرام" گرم. یادمه یه بار هم "ماهی" همین پدیده رو با خودش به همراه داشت و "ماهیگیر"، "شکارچی بزرگ"، "آکواریوم"، "لنگه کفش"!! و کلی چیز دیگه با خودش آورد! : )

................................................................................................................................................

21. خانوم (؟) "لاکی" عزیز، ممکنه اسم کوچیکتونو بگید، اگه می شه؟ اینطوری راحت تر حرف می زنیم. من هم "امیر"م.
22. از این که به فکر من و "بهرام" بودید و مشکلمونو عنوان کردید، بی نهایت متشکرم. خوشبختانه مشکلمون حل شده و دیدید که اومدم. به موقع ش مزاحم ادمین عزیز هم می شیم؛ که البت، امیدواریم نشیم.
23. درمورد "سرزمین بندگان"، قبلاً عکسشو گذاشته بودیم؛ اما، بخاطر شما مجدداً آپلودش می کنم تا ببینید که اونایی که شما گذاشته بودید، خودشن یا اونی که من می ذارم. آخه "جادوگر شهر از" مثل "پینوکیو"، 5300097524566546912 تا ورژن داره!

24. خوب، حالا نظرتون چیه؟ این میمون های پرنده، این دخترک خوشگل و این ورسیون مترسک به نظرتون آشناترن یا اونی که شما می گفتید؟ تازه اگه سرچ کنید، ده ها ورژن دیگه هم پیدا می کنید؛ ولی، ....
25. در انگلیسی نوشتن اون سایت حرفی نیست؛ اما، ما اینجا "هر" کارتونی رو نمی ذاریم؛ فقط و فقط، اونایی که دو شبکه ی 1 و 2 داده ن.
26. درمورد این که ما سه نفر یا به قول بهرام "سه برادر" (بهرام و اسمم و من) چرا توی "گفتگوی آزاد" تاپیک می زنیم، فکر می کنم "اسمم" عزیز توضیح کامل داده باشن و مسأله حل شده باشه. فقط یه نکته ی دیگه هم بنده اضافه می کنم: برای ما، "تو دید بودن"، "تعداد بازدیدکننده"، "تعداد پُست" و از این دست مسائل هیییییچ اهمیتی نداره. خوب می دونید که تاحالا چند بار اسباب کِشی کردیم؟ پس این مسائل رو بذارید کنار. ما برای دل خودمون می نویسیم. اتفاقاً هرچی دنج تر، بهتر.
27. فقط یه چیز دیگه: نسبت به "حق نشر" و "لینک منبع" خیلی حساسیم. حداقل خودم این طوری ام.

Emiliano

تعداد پستها: 800
Registration date: 2007-10-25

خواندن مشخصات فردي

پست  Emiliano في الخميس أكتوبر 25, 2007 7:04 pm

1. باورم نمی شه! اینجا فورم شماره ی 59403679812547 ه؟!
2. از "پردیس پویانمایی" هم اومدیم بیرون؟ اونجا حتا حکم هتل شبونه رو هم برامون نداشت!
3. اما برای من یکی که فرقی نمی کنه. به هرحال بازم خوشحالم که جمع بچه ها جَمعه.
4. نوشته های بالا، مربوط به "دیدار" می شد و حالا بحثای جدید:

5. علاوه بر 2 عکس بالا، عکس های دیگه ای می ذارم. لازم به ذکر نیست که این عکسا برای اولین بار دارن منتشر می شن:

6. باور می کنین یا نه / نام اصلی: Believe It Or Not

7. فایول و گنجینه ی گمشده/ نام اصلی: Fievel Et Le Treasor Pedru

8. نهنگ سفید/ نام اصلی: (؟)

9. چند نکته:
10. باز هم عکسای این سری، از لطف های دوست عزیزم، "اسمم"، بودن که منو در تهیه ی این عکسا کمک کرد.
11. عکسای "اسممی" تموم شدن و از نوشته ی بعدیم، عکسای مجلات سروش قدیمی رو می ذارم. ایرانی و خارجی. منتظر باشید.

Emiliano

خواندن مشخصات فردي

پست  SMAM في الجمعة أكتوبر 26, 2007 9:16 pm

امیلیانوی عزیز.خوشحالم که اینجاهم هستی.قرار براین شد که تا زمانی که دیدار پابرجاست همونجا باشیم و وقتی "پکید" بیاییم اینجا در نتیجه موضوع به قول بهرام "بهشت کارتون" و به قول خودت "پردیس پویانمایی" به کل منتفی هست.پس لطفا" به دیدار برگرد

SMAM

خواندن مشخصات فردي

پست  warrior في السبت أكتوبر 27, 2007 1:32 pm

Emiliano نوشته است:1. بهرام جان، به همون علتی که همه مون می دونیم، پس ادامه ی صحبتا رو اینجا پی می گیریم.
2. ممنون که اینجا رو بنا کردی و افتتاح فورم شماره ی 59403679812546 رو!!! به همه ی کارتون خورای عزیز تبریک عرض می کنم. : )
3. از مدیران عزیز هم که اجازه داده ن ما آزادانه اینجا به کارمون ادامه بدیم، ممنونم. مطمئن باشن که ضرر نمی بینن و تخصصی بودن کارو به معنای واقعی کلمه درک می کنن.
4. اسم این فورم رو می ذارم "پردیس پویانمایی". خوبه؟
5. عجیبه که من پنج شنبه، 3 آبان 86، به "دیدار" سر زدم و هنوز برپا بود!
6. به هرحال، خوشحالم که دوباره می بینمت بهرام عزیز. تو این مدت که نبودی، خیلی سخت گذشت. باید جبران کنون راه بندازی ها.
7. شرمنده که یادم رفت بنویسم: فایل های rm یا ram با نرم افزار (پلیر) "ریل پلیر" ( Real Player) باز می شن. البته برنامه هایی هم هستن که این فایلا رو سه سوته به mpeg، avi و سایر فرمت های آسون بازشو تر تبدیل می کنن؛ مثل، برنامه ی بی نظیر Xilisoft Video Converter 3 که ضمن آسون بودن، اکثر فرمت ها رو بدل می کنه. حتماً گیرش بیار یا دانلودش کن.
8. درمورد اون مشکل تصویریت، آره: فکر کنم "وین رر"ت قدیمیه. دی وی دی "آسیستان 2007" رو که خیلی هم ارزونه، گیر بیار. روش کلی برنامه ی تاپ هست. اتفاقاً "وین رر 2007" رو هم با "سریال نامبر" داره. تازه بقیه ی نرم افزاراش هم عالیه و تازه، مسخره بازی های گذشته ی خودش و شرکتای دیگه (مثل قفل گذاری و ...) رو هم تکرار نکرده. امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل شه.
9. دومی ("تب بسکتبال") رو یادمه یه سری بیشتر نشونش ندادن و جالب هم بود و یه چیزی تو مایه های "داستان های فوتبال" بود. البته یادمه بعدازظهرها و دیروقت می دادنش و بعدش "اخبار علمی، فرهنگی" بود.
10. راستی جریانِ http://koodaki.forumotion.com چیه؟
11. اون کارتونه، همون طور که "اسمم" گفت، "نابغه ای از شهر از" بود که به نام اریجینال "Tales Of The Wizard Of Oz"، شبکه ی دو دادش. با کمی سرچ، می شه عکسای باکیفیت تری ازش پیدا کرد؛ مثال:

12. راستی، ممنون که از "بهار مهربانی" هم عکس گذاشتی. کلی از کارهام رو کم کردی و این جوری کارا سریع تر پیش می ره.
13. عکسای "خاله قورباغه و آقا پسر" خیلی باحال بوده ن. اتفاقاً خیلی دنبال چندتا کاراکتر مث اون پیرمرده و خرسه بودم. از الاغه عکس نداشتید؟ شما یا دیده بان. از جای من از "دیده بان" هم تشکر کن.
14. "چراغ جادوی گمشده" هم عالی بود. این کارت رو پایین تر با عکس هام جبران می کنم.

15. "اسمم" عزیز، اون پاسخ "من یکی دیوونه ی عکسا، اسامی و کارای نابت هستم. منتظرم دوست خوبم." مربوط به کل کلمون (بچرخ تا بچرخیم!) بود. زیاد مهم نیست. اگه می بینید چند ماهیه دیگه کوت نمی کنم، راستش خسته شده م از این همه کُد و اسمایلی و غیره. تو اسباب کِشی شماره ی 59403679812544 تموم آت و آشغالای انباری رو ریختم دور و خودمو راحت کردم!
16. بابا، من که حرفی نزدم، قبول. اون نوشته هات، اصلاً هم تعریف از خود نبود. خوشحالم که با دوستان فرهیخته ای مث شما آشنا شده م. خوشحال تر از قبل.
17. فراموش نکن: همیشه نرم تنان بر سخت پوستان مقدمن! : )
18. درمورد "شوالیه های عدالت" راست می گی؟ یه کارتون دیگه ست؟ من عکس های اون کارتون رو می خوام، لطفاً.
19. از توضیحات خوبت بخاطر "پارک حیوانات" ممنون. متأسفانه ندیده مش! "بهرام" می دونه من دهه ی 70 (دانشجوییم) اوج بی کارتونیتم بوده! : (
20. راستی مثل این که واژه ی "انفجار" من کلی واژگان تخصصی با خودش به همراه آورد: چاشنی، متصدی انفجار، سیستم دستی، عینک مخصوص و ...! کلی خندیدم. دم تو و "بهرام" گرم. یادمه یه بار هم "ماهی" همین پدیده رو با خودش به همراه داشت و "ماهیگیر"، "شکارچی بزرگ"، "آکواریوم"، "لنگه کفش"!! و کلی چیز دیگه با خودش آورد! : )

21. خانوم (؟) "لاکی" عزیز، ممکنه اسم کوچیکتونو بگید، اگه می شه؟ اینطوری راحت تر حرف می زنیم. من هم "امیر"م.
22. از این که به فکر من و "بهرام" بودید و مشکلمونو عنوان کردید، بی نهایت متشکرم. خوشبختانه مشکلمون حل شده و دیدید که اومدم. به موقع ش مزاحم ادمین عزیز هم می شیم؛ که البت، امیدواریم نشیم.
23. درمورد "سرزمین بندگان"، قبلاً عکسشو گذاشته بودیم؛ اما، بخاطر شما مجدداً آپلودش می کنم تا ببینید که اونایی که شما گذاشته بودید، خودشن یا اونی که من می ذارم. آخه "جادوگر شهر از" مثل "پینوکیو"، 5300097524566546912 تا ورژن داره!

24. خوب، حالا نظرتون چیه؟ این میمون های پرنده، این دخترک خوشگل و این ورسیون مترسک به نظرتون آشناترن یا اونی که شما می گفتید؟ تازه اگه سرچ کنید، ده ها ورژن دیگه هم پیدا می کنید؛ ولی، ....
25. در انگلیسی نوشتن اون سایت حرفی نیست؛ اما، ما اینجا "هر" کارتونی رو نمی ذاریم؛ فقط و فقط، اونایی که دو شبکه ی 1 و 2 داده ن.
26. درمورد این که ما سه نفر یا به قول بهرام "سه برادر" (بهرام و اسمم و من) چرا توی "گفتگوی آزاد" تاپیک می زنیم، فکر می کنم "اسمم" عزیز توضیح کامل داده باشن و مسأله حل شده باشه. فقط یه نکته ی دیگه هم بنده اضافه می کنم: برای ما، "تو دید بودن"، "تعداد بازدیدکننده"، "تعداد پُست" و از این دست مسائل هیییییچ اهمیتی نداره. خوب می دونید که تاحالا چند بار اسباب کِشی کردیم؟ پس این مسائل رو بذارید کنار. ما برای دل خودمون می نویسیم. اتفاقاً هرچی دنج تر، بهتر.
27. فقط یه چیز دیگه: نسبت به "حق نشر" و "لینک منبع" خیلی حساسیم. حداقل خودم این طوری ام.

2- خواهش می کنم عزیز
5- هنوز هم برپاست (امروز شنبه پنجم آبان ماه1386 )
6- من شرمنده ام امیرجان Embarassed چشم
7و8- خیلی خیلی ممنون همین امروز میرم دنبالش
9- انگار من ندیدمش چون چیزی یادم نمیاد
10- جریان خاصی نیست فقط گفتم شاید اینجا استقلال بیشتری داشته باشیم
11-

http://www.coldhardflash.com/images/gruesome-oz01.jpg

http://www.toonarific.com/show_pics.php?show_id=3584&page=1
http://www.toonarific.com/show_pics.php?show_id=3584&page=2
http://www.toonarific.com/show_pics.php?show_id=3584&page=3

12-
13- زحمتش رو دیده بان به تنهایی کشیده بود حتما راجع به اون الاغه ازش سئوال می کنم اگر ازش عکس گرفته باشه میذارم
به روی چشم حتما
14- خواهش می کنم قابلی نداشت
20
26-به شدت تایید می کنم

28- دستت درد نکنه بابت عکسهای: باور می کنین یا نه و فایول و گنجینه ی گمشده و نهنگ سفید

warrior

خواندن مشخصات فردي

پست  SAJJAD في السبت أكتوبر 27, 2007 2:45 pm

چه مي كنه اين شبكه دو!بعد از پخش دوباره آنت و رامكال كه يه حال اساسي بود براي كارتون دوستان،امروز صبح ديدم كه داره كارتون گوش مرواريد رو ميده!قبل از رامكال. بعد از يكي دوماه بي كارتوني خيلي حال كردم كه دو تا كارتون خوب پشت سر هم از تلويزيون شد.ببين اوضاع چقد خراب بود كه چند روز با علاقه نشستم و جمال و كمال نگاه كردم!!كاش شبكه يك هم كمي ياد بگيره.تمام برنامه هاش شده يك مجري و چند تا بچه.

راستي سلام و فاروم نو هم مبارك.به نظر من بهتره قبل از انفجار ديدار كاملا به اينجا كوچ كنيم.الان نوشتن تو ديدار مثل ديدن فيلماي هيچكاك مي مونه.همش بايد منتظر و توي دلهره باشي كه كي اين بمب منفجر ميشه يا ماشين طرف ميره تو دره و ...

شواليه هاي عدالت رو من از شبكه استاني ديدم.فكر نكنم از شبكه هاي سراسري پخش شده باشه.اسمم جان تو هم از شبكه استاني ديدي يا سراسري؟شايد هم دو تا كارتون با اسم مشابه باشن؟

SAJJAD

تعداد پستها: 8
Registration date: 2007-10-27

خواندن مشخصات فردي

پست  SMAM في السبت أكتوبر 27, 2007 3:40 pm

سجادعزیز شما هم خوش اومدی
1- شوالیه های عدالت رو هم من تو پخش استانی دیدم و فکرنکنم پخش سراسری شده باشه.
2- یک توضیح در مورد تب بسکتبال بدم(مورد توجه امیلیانو عزیز و بهرام بزرگ).این فیلم بود و نه سریال و دو بار هم بیشتر پخش نشده.یکبار سال 77 تو یکی از روزهای تعطیل و جشن مذهبی و یکبارهم سال 82 یا 83 فکرکنم روز جهانی کودک و تی وی
3- من هنوزم اصرار دارم تو دیدار باشیم.چون فکر میکنم موضوع انفجار داره سری کاری میشه.یعنی یک بمب تقلبی رو وصل کردن و گفتن داره منفجرمیشه که همه رو به "هول و ولا" بندازن.شاید یکی پیدا بشه سایت رو بخره و یک پولی هم گیر صاحبش بیاد

SMAM

خواندن مشخصات فردي

پست  warrior في الأحد أكتوبر 28, 2007 9:10 am

SAJJAD نوشته است:چه مي كنه اين شبكه دو!بعد از پخش دوباره آنت و رامكال كه يه حال اساسي بود براي كارتون دوستان،امروز صبح ديدم كه داره كارتون گوش مرواريد رو ميده!قبل از رامكال. بعد از يكي دوماه بي كارتوني خيلي حال كردم كه دو تا كارتون خوب پشت سر هم از تلويزيون شد.ببين اوضاع چقد خراب بود كه چند روز با علاقه نشستم و جمال و كمال نگاه كردم!!كاش شبكه يك هم كمي ياد بگيره.تمام برنامه هاش شده يك مجري و چند تا بچه.

راستي سلام و فاروم نو هم مبارك.به نظر من بهتره قبل از انفجار ديدار كاملا به اينجا كوچ كنيم.الان نوشتن تو ديدار مثل ديدن فيلماي هيچكاك مي مونه.همش بايد منتظر و توي دلهره باشي كه كي اين بمب منفجر ميشه يا ماشين طرف ميره تو دره و ...

شواليه هاي عدالت رو من از شبكه استاني ديدم.فكر نكنم از شبكه هاي سراسري پخش شده باشه.اسمم جان تو هم از شبكه استاني ديدي يا سراسري؟شايد هم دو تا كارتون با اسم مشابه باشن؟

من داره بهتون حسودیم میشه که می تونید کارتونهایی رو که صبحه پخش میشه تماشا کنید

سلام سلام صد سلام هزار و سیصدتا سلام

من یه عذر خواهی به همه دوستان بدهکارم Embarassed Embarassed Embarassed اصلا حواسم نبود که بهتون خوشامد بگم Embarassed Embarassed البته خونه خودتونه ها ولی خب حقش بود موقع ورود هر کدوم از دوستان باهاشون دیده بوسی کنم و خوش آمد بگم Embarassed امیدورام منو ببخشید Embarassed بنابراین همینجا می خوام به همگی خوش آمد بگم
اسمم جان پیام جان امیر جان سجادجان همگی خیلی خیلی خوش اومدین
و به دوست جدیدمون بهزاد هم خوش آمد میگم

من می گم تا آخرین لحظه توی دیدار بمونیم ولی منظورم این نیست که اصلا اینجا فعالیت نکنیم من توی هر دوتا تاپیک در خدمت دوستان هستم

SMAM نوشته است:سجادعزیز شما هم خوش اومدی
1- شوالیه های عدالت رو هم من تو پخش استانی دیدم و فکرنکنم پخش سراسری شده باشه.
2- یک توضیح در مورد تب بسکتبال بدم(مورد توجه امیلیانو عزیز و بهرام بزرگ).این فیلم بود و نه سریال و دو بار هم بیشتر پخش نشده.یکبار سال 77 تو یکی از روزهای تعطیل و جشن مذهبی و یکبارهم سال 82 یا 83 فکرکنم روز جهانی کودک و تی وی
3- من هنوزم اصرار دارم تو دیدار باشیم.چون فکر میکنم موضوع انفجار داره سری کاری میشه.یعنی یک بمب تقلبی رو وصل کردن و گفتن داره منفجرمیشه که همه رو به "هول و ولا" بندازن.شاید یکی پیدا بشه سایت رو بخره و یک پولی هم گیر صاحبش بیاد
2- خب پس بگو چرا به چشمم آشنا نیست
3-آره مثل اینکه قضیه انفجار جنبه تبلیغاتی داشته

warrior

خواندن مشخصات فردي

پست  mld_msm في الخميس نوفمبر 01, 2007 2:24 pm

بچه ها سلام .ملودي ام.ميبينيد واقعا؟ باجم من اومدم.يعنيا اج در بيرونم تنيد اج پنجره ميام.چووون خووب من تارتون دوش دارم.دلمون ميخواد بيايم.

mld_msm

تعداد پستها: 34
Registration date: 2007-11-01

خواندن مشخصات فردي

پست  SMAM في الخميس نوفمبر 01, 2007 8:34 pm

mld_msm نوشته است:بچه ها سلام .ملودي ام.ميبينيد واقعا؟ باجم من اومدم.يعنيا اج در بيرونم تنيد اج پنجره ميام.چووون خووب من تارتون دوش دارم.دلمون ميخواد بيايم.

خوش آمدی ملودی عزیز. چه کسی شما رو بیرون کرده شما هر وقت دوست داری بیا دوست عزیز.البته قراربراین هست که فعلا"عمده فعالیتمون تو همون دیدار باشه که ماجرای نابودیش به نظر سرکاری میومد.راستی چرا شما اینقدر تو متن غلط املایی داری؟

SMAM

خواندن مشخصات فردي

پست  Emiliano في السبت نوفمبر 03, 2007 7:11 pm

1. اسمم جان، نوشته های زیباتو درمورد "سرزمین کوچولوها" خوندم. نکاتی که شاید اگه شما نمی نوشتی، شاید تاآخر عُمرمون کسی بهمون نمی گفت.
2. بابا اینا چقدر "کاهر کشده" (کار کشته؟) ان!! که تغییر جنسیت هم می دن! پس "میشل" پسر بوده؟ یه جورایی می شد حدس زد.
3. عکس های باکیفیت و خاطره انگیز "بسته ی ناطق" آخرش بودن. دست مریزاد. انگار اریجینال اینو هم گیرش آوردی. خلاصه، گل کاشتی.
4. از اون اژدهای بیچاره ی سنگین گوش با اون جمله ی تاریخیِ "این قایقه یا لایقه؟" عکس نداشتی؟
5. من همیشه اسم "بسته ی ناطق" رو می شنوم، یاد این اژدها می افتم و مطلب می نویسم، "حمید" هم، که چند وقتیه بی وفا شده و سر نمی زنه، همیشه ی گه آخر این کارتونو ایرونیا عوضش کرده ن! مطمئناً هنوز این عکسا رو ندیده؛ وگرنه، اینو می نوشت.
6. درمورد "معما" من هم نظر "بهرام" رو دارم و فقط همون به نظرم می رسه که اون شخصیت "اژدها" (؟) رو ما ندیدیم.
7. راستی، اسمم، منظورت از "پردیس پویانمایی" منتفیه، اینه که دیگه اونجا چیزی نمی نویسید، درسته؟ من هم تحریمش می کنم.
8. این "پُکید" رو اولین بار از یکی از بچه های همشهری "احمد" شنیده م، شیرازو. خیلی باحال بود.
9. ممنون بخاطر توضیح خوبت درمورد "تب بسکتبال". مث این که سوتی داده م! پس چنین برنامه ای درمورد آموزش بسکتبال وجود نداشته؟ یعنی اشتباه ضابلوی من!
10. من می گم اون بمبه کار خود "پیام"بوده. : )) : )) خیلی ضابلو الآن هم ورش داشته. هه هه هه!
11. و در پایان یه سؤال تخصصی: دوبلور "جک" ("جکی") تو کارتون "من و برادرم" کیه؟

...........................................

12. محمد عزیز، خوشحالم که مجدداً می بینمت. خیلی عالیه که زود به زود وبسایتتو به روز می کنی و با این کار به مخاطب احترام می ذاری.
13. خواسته های دیگه م زیاد مهم نبود. فقط شعر "دماغ" "فیتیله" خیلی عالی بود و حیف شد که از دست رفت. کاش مجدد بخوننش که البت بعید می دونم.
14. اما تا می تونی از "فیتیله" و "عمو پورنگ" آهنگ بذار؛ بخصوص، اولی. ممنون دوست خوبم.
15. خیلی ممنون که از "رامکال" و "گوش مروارید" آهنگ گذاشتی. "رامکال" رو با گوشیم ضبط کرده بودم (من تی وی کارد ندارم!) و قصد داشتم به عنوان آخرین راه چاره، آپش کنم که دیدم باکیفیت ترشو شما آپلود کردی. "گوش مروارید" هم بااین که متأسفانه ندیدمش و پرید، خیلی حال داد و منو برد به 15، 16 سال قبل. دست مریزاد. برای دوستانی مث شما، "گر جان دهیم، رواست". باز هم ممنون.
16. به شخصه با "خانه ی سبز" هم، اگرچه مخصوص آدم بزرگاست، خیلی حال کردم. یه زمانی "خسرو شکیبایی" بازیگر محبوبم بود. اون زمان اوجش: "هامون"، "کیمیا" و ....

17. "اسمم" و "بهرام" عزیز، ممنون. من هم یادمه اون اوایل به پایگاه "نوجوان" سر زدم و دیدم سرکاری تمام عیاره. طرفه اون که روزی 60 بار هم وله ی تبلیغاتیشو می دادن! به قول بهرام، تموم صفحاتش "دردست ساخت" بود!
18. اما الآن قابل تحمل تره و به شخصه با دیدن عکس "خزوک" در "موش نمکی" خیلی حال کردم:

19. شخصیت خیلی باحالی داره ها، نیست؟ این "خزوک" با اون نگاهاش، منو یاد اون کارگر "ارث بابام" می ندازه که هروقت اینا بساط لهوولعب و آواز داشتن، پیدا می شد و بی صدا می خندید و ریسه می رفت. یادتونه؟
20. جای "پروین" ("دایانا"/ "دختر کهکشانی") خالیه. عاشق این تشابهات کارتونی بود. یادمه می گفت هروقت "آقای داگو"(؟)، ببر "دهکده ی حیوانات" رو می بینه، یاد "فرامرز خودنگاه"، داور "مردان آهنین"، می افته.

21. بهرام جان، ممنون از عکسای به روز شده ی "دیدی بود". و همچنین "شیما جون". : )

22. "ملودی" جان، ای یابنده ی "غول های دریاچه"، ای متولد ماه دی، بازم بگم؟ خوش اومدی.
23. قول بده مث خیلیا فقط مصرف کننده نباشی، خودم هواتو دارم. هرچی باشه، ما از دوره ی ساسانیان و "گفتمان" با هم رفیقیم.
24. فقط ما نیستیم که بسته می شیم، "این مرام اینترنته، خان دایی. یعنی این اینترنته."
25. باز هم به ما سر بزن. بند 23 یادت نره وا. : )

26. الآن کافی نتم و یادم رفته عکس بیارم، آپلود کنم. سری بعد.

Emiliano

خواندن مشخصات فردي

پست  warrior في الإثنين نوفمبر 05, 2007 9:40 am

mld_msm نوشته است:بچه ها سلام .ملودي ام.ميبينيد واقعا؟ باجم من اومدم.يعنيا اج در بيرونم تنيد اج پنجره ميام.چووون خووب من تارتون دوش دارم.دلمون ميخواد بيايم.
سلام سلام صد سلام هزار وسیصد تا سلام به ملودی عزیز
خیلی خیلی خوش اومدین
این جمله ها رو باید با صدای کی بخونیم؟ با صدای جک تو کارتون "من و برادرم"؟

warrior

خواندن مشخصات فردي

پست  Emiliano في الأربعاء نوفمبر 07, 2007 10:20 am

1. "اسمم"، درمورد دانلود "بسته ی ناطق" موفق باشی. انگار طرفدارای دیدن "اسوالد" اژدها، رو به تزایدن و "بهرام" هم با گفتن اسمش، مایله ببیندش.
2. با تمرکز نیرو رو یه جا، من هم بدجور موافقم؛ بخصوص، جایی که هر ننه قمری برامون تعیین تکلیف کنه که کجا بنویسیم و کجا ننویسیم، اونجا دیگه جای ما نیست.
3. راست می گی؟ تو شیرازو بودی و به ما نگفته بودی؟ از کجای شیرازی؟ از "فلکه ی گازو" که نیستی؟
4. ای بابا! تموم امیدم تو یافتن اون دوبلور تو بودی، که نشد! تو "ایران دابینگ" هم که هر 2000 سال جواب آدمو می دن، ننوشتم.

.......................................................................................................................

5. بهرام جان، همون "تحریم" برای "پردیس" بهتره. قدرندونی بدترین توهینه.
6. اما به قول تو و اسمم، فعلاً تمرکز رو همین جا باشه. من هم دیگه تو خونه ی 5689001453573 ("کودکی") تا اطلاع ثانوی چیزی نمی نویسم. فعلاً اینجا ادامه می دیم.
7. "خزوک" از "موش نمکی" هم "نمکی"تره. اون تشابهه خودش بود؟
8. خوش به حالت. من هم از اون جاسوییچی های خزوکی "مُخوام".
9. اگه گفتید کی می گه "مُخوام"؟
10. جواب: مشهدی ها + "جک" ("جکی"). : )
11. ممنون از عکسای"اتل متل توتوله". فقط اگه می شه، با برنامه ی Paint ویندوز، حجم اونا رو کوچیکتر کن، لطفاً. این جوری خودت هم تو آپلودشون مشکل نخواهی دشت.
12. طریقه ی کار اینه: روی عکس رایت کلیک کن، ادیت و بزن تا "پینت" باز شه. یه کوچولو یکی از اضلاعو بده داخل و نتیجه رو سیو کن. تموم.
13. "عم متل" ("نَگار" اینجوری تلفظ می کنه) با "نَگار" خیلی هم راحته و هر تیکه ای هم حال کنه، بهش می ندازه و بارها و بارها از خجالت نگار رو سرخ کرده! تازه برنامه ش زنده نیست؛ وگرنه، معلوم نبود چی می شد!

.......................................................................................................................

14. قصه ی ما مَثَل شد:

به زودی از شبکه ی یک.

15. این مطالبو اینجا نوشتم؛ جون، "دیدار باز نمی شد. (ساعت 10:10 چهارشنبه، 16/8/86.)

Emiliano

خواندن مشخصات فردي

صفحه 1 از 66 1, 2, 3 ... 33 ... 66  الصفحة التالية

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة