برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

صفحه 34 از 66 الصفحة السابقة  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 50 ... 66  الصفحة التالية

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل

رد: برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

پست  SMAM في الثلاثاء سبتمبر 02, 2008 1:06 pm

Emiliano نوشته است:
21. = 6. ای بابا! چرا این کارو می کردن؟ حتماً می خواستن بچه ها فکر کنن اینا رو خود ایرونی ها ساختن!
یادمه دهه ی 70 حتا نام ها به فارسی می یومدن: "نیکو"، "بچه های کوه تاراک" و .... تیتراژهای آخر هم معمولاً یه سری عکس بود و گاهی هم نصف صفحه نمی دونم چرا رنگی بود!!! ;)
مثلاً "کارآگاه ویژه" ("کارآگاه گجت") یا "ماجراهای اردک کوچولو" ("پرطلا").
22. حالا از عوامل "سکه های طلایی" هم نام و نشونی نداری؟ شاید بشه با اونا سرنخ رو پیدا کرد.
21-البته از دهه60 اسم فارسی شروع شد و تااواسط دهه 70 ادامه پیدا کرد(نیکو دهه 60 بود و همینطور جعبهء اسباب بازی.حتی اگه بچه های کوه تاراک که درست سال70 پخش شد رو آخرین سال دهه60درنظر بگیریم).ضمنا" اون نصف صفحه رنگی شده ها هم باید خودت حدس بزنی دیگه تیتراژ بوده که حذف کردن.یعنی راه حل رنگی برای حذف تیتراز یا درواقع نوشته های تیتراژ آخر
22- اینم از سکه های طلایی.نمیدونم چرا از اول به فکرم نرسیده بود که حداقل یکبار با حدس اسم انگلیسیش پیدا کنم که اتفاقا"هم درست از آب دراومد
http://www.imdb.com/title/tt0222566/

SMAM

تعداد پستها: 593
Registration date: 2007-10-23

خواندن مشخصات فردي

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست  Emiliano في الثلاثاء سبتمبر 02, 2008 1:16 pm

SMAM نوشته است:
Emiliano نوشته است:5.7. پسر دریا
5.10. سگ خرگوشی
5.12. شیر، سلطان جنگل
5.13. قاره ی هفتم
5.14. مارکوپولوی کوچک
5.14. موجود فضایی
1-این فهرست باقی مونده ها درباره کودک و نوجوان هست و اونایی که ازشون هیچی نذاشتم واسمشون هم از لیست پاک شده مال بزرگسال بودن.
2-درفهرست بالاپسر دریا و مارکوپولوی کوچک پس از انقلاب تا جاییکه یادم میاد پخش نشدن و نمیدونم آیا نیاز هست به عکس و مشخصات یا نه
3- سگ خرگوشی و موجود فضایی رو باید برم ازتیتراژهاش استفاده کنم تا به نتیجه برسم
4-شیر سلطان جنگل تیتراژ نداره و نهایت میتونم از روی نسخه کپپرشده ازش عکس بذارم.مگر اینکه از روی حدس بتونم مرجعی براش پیدا کنم
5-قاره هفتم فیلمی فلسفی با کاراکتر کودکان هست(مثل شازده کوچولو) که خارج از باکس کودک و نوجوان اوایل انقلاب پخش شد.آیا لازمه عکس و ...یانه؟
6- فقط لطف کن از همه موراد بالا اونایی که "لازم نیست"دنبالش برم بهم بگو

1. خیلی ممنون از این که "بو ژست" رو گذاشتی.

2. نه، به هیچ وجه.

3. پس می مونه "سگ خرگوشی" و "موجود فضایی" که اگه به نتیجه ای نرسن، می رن توی "لیست سیاه"، درسته؟

4. منتظر این یکی هم بی صبرانه هستم. از 2 مورد بالا هم نهایتاً اگه عکس کپچر کردی، ایرادی نداره. خیلی هم ممنون.

5. اینو هم نه، "اسمم" جان. نمی خواد. خودت که می دونی چرا.

6. عرض شد. ببخشید که دیر نوشتم. متشکرم.

7. خوب، بریم سراغ بعدی:

SMAM نوشته است:8- درسته نبود.فقط در صحنه آخر برای خالی نبودن عریضه ظاهر میشه.یکی دو قسمت دیگه هم هست که همین حالت رو داره.ربطی به سانسور نداره.یک قسمت بود به اسم "سوار سفید پوش" که کارگردان برای مزه دادن به داستان در صحنه آخر بوشوگ رو در بغل برادران دالتون در زندان نشون میده.درحالیکه در اون قسمت هیچ نقشی نداشتن
9- پست پس از عکسها رو ادیت کردم.لطفا" بخون و پاسخ بده
10- من اینجوری نگاه نمی کردم بلکه اینجوری داشتم نگاه میکردم
11- حتی اگر فقط یک سلام بدی هرجوری باشی برای همه مون امیل همیشگی هستی.چه با عکس و چه بی عکس

8. خوبه. خیلی خوبه. چیزی نمونده بود به صدا و سیما شک کنم.

کلاً روی طنز "لوک خوش شانس" خیلی زحمت کشیده ن؛ البته، سری اولش. تو ایران هم سعی کردن با دوبله ی خوب به اون تفاخر ببخشن.

9. بالاتر پاسخ دادم، عزیز دل.

10. ها؟

11. خیلی چاکریم. تو دوست واقعی هستی، اسمم جان. امیدوارم با عکس جلسه ی پیشم جبران کرده باشم.

Ramin نوشته است:
به امیلیانو.
سایتی که گفتی درسته. بعد از اون آرمی که گفتی میاد باید صبر کنی. چون حجم ویدئو بالاست و با سرعت ایران راحت نیست دیدنش...

12. خیلی ممنون "محمد" عزیز. آره، دیدم. درسته.

13. موضوع از این قرار بودد که یکی از دوستان به من خبر داد که روز شنبه ی دو هفته قبل، یعنی 27 مرداد، آخرین قسمت "مداد سحرآمیز" ("آهای بچه ها/ بیایین پیش ما/ نقاشی کنیم/ با کمک شما.") رو داده؛ اما، من با جستجو تو اون سایتی که گفته شد دیدم 2 شهریور 87، بوده و اتفاقاً تیتراژش رو هم یا از دستشون دررفته، یا خواسته ن حالی بدن.

14. اسم اریجینالش بود: El Lapiz Magico. می تونید برید، ببینید.

15. ولی، متأسفانه ساخت کشوری بود (احتمالاً اسپانیا) که خیلی حال و حوصله ی اینترنت بازی نداشته! شبیه ایران خودمون!

16. به هرحال، این هم کشف شد؛ ولی، بی نتیجه موند؛ البته، فعلاً.

........................................

17. اینو دیروز یادم رفته بود بذارم:

18. شجاعان جنگل

پخش شده از شبکه ی 2، تابستون 1385

19. منبع: http://www.cartoon30000.com/

20. راستی، دقت کردید این روزا صفحات این تاپیک چقدر زود به زود جلو می ره؟

21. مسابقه!

22. قابل توجه اونایی که عشق مسابقه ان: من چهار، پنج تا عکس دیگه دارم که هنوز آپلودشون نکرده م و خیلی ها منتظرن اونا رُو رو کنم.

(تنها راهنمایی: یکی شون خارجیه و بقیه ایرونی.)

23. لطفاً حدس بزنید. از امروز تا آخر شهریور 1387 مهلت دارید.

Emiliano

تعداد پستها: 800
Registration date: 2007-10-25

خواندن مشخصات فردي

سکه ها

پست  SMAM في الثلاثاء سبتمبر 02, 2008 2:27 pm

سکه های طلایی

http://www.informatik.uni-hamburg.de/~zierke/harvey.andrews/images/largerec/goldenpennies.jpg

تیتراژ(آلمانی)http://www.speedyshare.com/428408937.html

SMAM

خواندن مشخصات فردي

عکس خواهم گذاشت

پست  SMAM في الثلاثاء سبتمبر 02, 2008 3:54 pm

Emiliano نوشته است:
1. خیلی ممنون از این که "بو ژست" رو گذاشتی.
2. نه، به هیچ وجه.
3. پس می مونه "سگ خرگوشی" و "موجود فضایی" که اگه به نتیجه ای نرسن، می رن توی "لیست سیاه"، درسته؟
4. منتظر این یکی هم بی صبرانه هستم. از 2 مورد بالا هم نهایتاً اگه عکس کپچر کردی، ایرادی نداره. خیلی هم ممنون.
5. اینو هم نه، "اسمم" جان. نمی خواد. خودت که می دونی چرا.
6. عرض شد. ببخشید که دیر نوشتم. متشکرم.
8. خوبه. خیلی خوبه. چیزی نمونده بود به صدا و سیما شک کنم.
کلاً روی طنز "لوک خوش شانس" خیلی زحمت کشیده ن؛ البته، سری اولش. تو ایران هم سعی کردن با دوبله ی خوب به اون تفاخر ببخشن.
9. بالاتر پاسخ دادم، عزیز دل.
10. ها؟
11. خیلی چاکریم. تو دوست واقعی هستی، اسمم جان. امیدوارم با عکس جلسه ی پیشم جبران کرده باشم.
13. موضوع از این قرار بودد که یکی از دوستان به من خبر داد که روز شنبه ی دو هفته قبل، یعنی 27 مرداد، آخرین قسمت "مداد سحرآمیز" ("آهای بچه ها/ بیایین پیش ما/ نقاشی کنیم/ با کمک شما.") رو داده؛ اما، من با جستجو تو اون سایتی که گفته شد دیدم 2 شهریور 87، بوده و اتفاقاً تیتراژش رو هم یا از دستشون دررفته، یا خواسته ن حالی بدن.
14. اسم اریجینالش بود: El Lapiz Magico. می تونید برید، ببینید.
15. ولی، متأسفانه ساخت کشوری بود (احتمالاً اسپانیا) که خیلی حال و حوصله ی اینترنت بازی نداشته! شبیه ایران خودمون!
16. به هرحال، این هم کشف شد؛ ولی، بی نتیجه موند؛ البته، فعلاً.
20. راستی، دقت کردید این روزا صفحات این تاپیک چقدر زود به زود جلو می ره؟
21. مسابقه!
22. قابل توجه اونایی که عشق مسابقه ان: من چهار، پنج تا عکس دیگه دارم که هنوز آپلودشون نکرده م و خیلی ها منتظرن اونا رُو رو کنم.
(تنها راهنمایی: یکی شون خارجیه و بقیه ایرونی.)
23. لطفاً حدس بزنید. از امروز تا آخر شهریور 1387 مهلت دارید.
3- تو لیست سیاه که قطعا" نخواهند رفت.چون هردو تیتراژ دارن و این که حتما" ازشون عکس میذارم
8-میبینی وقتی داستان خوبه و دوبله خوبه و خلاصه همه موارد خوب با هم یکجا جمع میشن نتیجه اش یک اثر ماندگاره.برعکس سری دوم که نه داستان ونه طنزش خوب بود و نه دوبله اش که هرسری صداها عوض میشد(تنهای صدای ثابت سری دوم خود لوک و بوژوگ بودن.حتی اسب لوک "جالی"هم زیاد تغییر صدا داشت)
10-آها
13 تا 16- باز رو دست خوردم.چون من اون قسمت آخر و نام ارجینالش رو دیدم و الانم تو آرشیو هست(شاید بخاطر آخرین قسمت بودن تیتراژ اصلی رو گذاشتن) و گشتم دنبالش.ولی چون چیزی پیدا نکردم گفتم صداش رو درنیارم که دیگه لو رفت
20- یکی از دلایلش این هست که گفتی میخوای دیر به دیر بیای و منم گفتم نمیذارم ولی واقعا" دوستان دیگه هم خوب دارن وارد گود میشن
22و23- خوب ایرونی ها که تو کار من نیست.اون یدونه خارجی هم نمیدونم .این از من

SMAM

خواندن مشخصات فردي

TIFOU

پست  SMAM في الثلاثاء سبتمبر 02, 2008 3:58 pm

ازاین قبلا"عکس گذاشته شده؟
تیفو

SMAM

خواندن مشخصات فردي

پست  Emiliano في الأربعاء سبتمبر 03, 2008 11:59 am

SMAM نوشته است:
9- من فرداش اومدم دیدم عکسها دیده نمیشه پاکشون کردم.به هرحال لینک مرجعش رو گذاشتم
24- اون قسمت ادیت شده رو دقت کن(بعد از عکسها)
26- اونا 87 نیستا!!!!! 78 هست.اگر نوشتم 87 اشتباه از من بوده
27- ازش یک لینک تصویری میذارم که راحت بری دنبالش
http://dvd-subtitles.com/images/lg_covers/31/l_CCTV30200.jpg
28- اگر به اسم انگلیسیش رسیده باشی میبینی"کفاش" هست.نمیدونم چرا اون زمان اشتباه کردم و "خیاط" نوشتم

1. = 9. اما، من عکسای "سفید برفی" رو دیدم و خود جنس هم بودن.

2. دقت کردم "اسمم" جان. باز هم ممنون.

2. اِه؟ پس بگو. 78!

3. باز هم ممنون. این سریال رو دنبال نمی کردم. اصلاً از اول هم با وقت گذاشتن برای دنبال کردن سریالای آدم بزرگا؛ بخصوص، از نوع ایرونیش مشکل داشتم.

4. عیبی نداره. من به اون اسم عجیب چک (؟) یا فنلاندی (؟) یا کشوری شبیه اون دقت کرده بودم. همونی که تو ازش لینک آی ام دی بی گذاشتی و توی یکی از عکسا هم دیده می شه.

5. خوب این مشکلا هم "به خوبی و خوشی حل شد و ما زندگی خوب و خوشی رو آغاز کردیم"!!

6. از این که از "سکه های طلایی" اسم گذاشتی، و فی اواقع، کشفش کردی، ازت ممنونم. یه مشکل دیگه هم حل شد.

..............................................

7. تیفو
نام اصلی: Tifou

8. بقیه ی جواب ها ....

Emiliano

خواندن مشخصات فردي

پست  Emiliano في الخميس سبتمبر 04, 2008 11:55 am

SMAM نوشته است:
21-البته از دهه60 اسم فارسی شروع شد و تااواسط دهه 70 ادامه پیدا کرد(نیکو دهه 60 بود و همینطور جعبهء اسباب بازی.حتی اگه بچه های کوه تاراک که درست سال70 پخش شد رو آخرین سال دهه60درنظر بگیریم).ضمنا" اون نصف صفحه رنگی شده ها هم باید خودت حدس بزنی دیگه تیتراژ بوده که حذف کردن.یعنی راه حل رنگی برای حذف تیتراز یا درواقع نوشته های تیتراژ آخر
اینم از سکه های طلایی.نمیدونم چرا از اول به فکرم نرسیده بود که حداقل یکبار با حدس اسم انگلیسیش پیدا کنم که اتفاقا"هم درست از آب دراومد
http://www.imdb.com/title/tt0222566/

1. بله، البته.

2. آخه چجوری باید حدس زد که معادل "سکه" می شه "پنی"؟ البته، مترجم مجبور بوده به جای مثلاً "پنی های طلایی" همین "سکه های طلایی" رو بگه و خیلی هم بهتر، خوش آهنگ تر و قابل فهم تره؛ ولی، مشکل اینجاست که این احمق ها چرا تیتراژا رو حذف می کنن که ما مجبور باشیم این قدر وقت صرف کنیم؟

امیدوارم روزی برسه که فرهنگشون اون قدر بالا بره که بفهمن چه ضربه هایی زده ن.

SMAM نوشته است:
3- تو لیست سیاه که قطعا" نخواهند رفت.چون هردو تیتراژ دارن و این که حتما" ازشون عکس میذارم
8-میبینی وقتی داستان خوبه و دوبله خوبه و خلاصه همه موارد خوب با هم یکجا جمع میشن نتیجه اش یک اثر ماندگاره.برعکس سری دوم که نه داستان ونه طنزش خوب بود و نه دوبله اش که هرسری صداها عوض میشد(تنهای صدای ثابت سری دوم خود لوک و بوژوگ بودن.حتی اسب لوک "جالی"هم زیاد تغییر صدا داشت)
10-آها
13 تا 16- باز رو دست خوردم.چون من اون قسمت آخر و نام ارجینالش رو دیدم و الانم تو آرشیو هست(شاید بخاطر آخرین قسمت بودن تیتراژ اصلی رو گذاشتن) و گشتم دنبالش.ولی چون چیزی پیدا نکردم گفتم صداش رو درنیارم که دیگه لو رفت
20- یکی از دلایلش این هست که گفتی میخوای دیر به دیر بیای و منم گفتم نمیذارم ولی واقعا" دوستان دیگه هم خوب دارن وارد گود میشن
22و23- خوب ایرونی ها که تو کار من نیست.اون یدونه خارجی هم نمیدونم .این از من

3. خوب چه بهتر. منتظر می مونم.

4. = 8. دقیقاً. همه چیِ سری اول تاپ بود: داستان، طرح ها، رنگ ها، سایه روشن ها، موسیقی، میکس، کاراکترها، دوبله و خلاصه همه چی. برای همین هم موندگار شد.

5. من یه جا دیگه هم گفته م، باز هم می گم: به نظر من دوبله ی "لوک خوش شانس" بهترین دوبله ی کارتون دو تموم دوران هاست. بعدش هم "رابین هود" و در نهایت "سندباد".

6. = 13 تا 16. پس "گشته بودی تو"! آره، دیدی؟ هیچ چی پیدا نشد!

7. اما، چه خوبه که گاهی این تیتراژا رو بذارن. این روزها مترصد اینم که تیتراژ "جزیره ی قلقلی ها" رو بده. همون که سه بُعدیه و یه تعداد قلقلی در کنار جوراب های بدبو دارن زندگی می کنن!

راویش هم "محمد عبادی"ه!!!

8. = 20. موافقم. پس افراد به پیییییش!!

9. = 22 و 23. خسته نباشی!

10. الآن می یای و می گی "سلامت باشی"!

11. باز امروز، روز ! زدنای من بود!

........................................................

12. جشن خرس های عروسکی
نام اصلی: The Teddy Bears Picnic

13. اسم درست ترِ "ژوپیه، ژوپیه" که ازش عکس گذاشتم، بود: "پوکو و دوستانش".

این "ش" آخر رو ندیده بودم!

14. سؤال:

15. الآن "شب بخیر کوچولو" شبا داره از شبکه ی دو پخش می شه؟ اگه آره، کِی؟

16. روز چارشنبه، سیزدهم شهریور، ساعت 15:10 که شبکه ی دو رو زدم، دیدم یه کارتون خارجی جدید داره می ده که قورباغه ای از چنگ لک لکی فرار کرد.

راویش هم "امیرمحمد صمصامی" بود.

می خواستم ببینم اسم فارسی و اریجینال این کارتون چی بوده؟

بیشتر روی کلامم با "اسمم" عزیزه.

1. طرحی که مدتی بود حرفش بود، بالأخره رو کردم: تاپیک جدید "لیست خاکستری".

2. لطفاً، حتماً بخونید و نظر بدید. اگه کم و کسری، نقصی، چیزی می بینید، بنویسید. منتظرم و متشکرم.

3. کشف آیتم های این لیست برای من از کشف "لیست سیاه" هم شیرین تره؛ چون، اون رو نداریم؛ اما، این رو داریم و ناقصه.

4. این دو لیست از این به بعد متمم و مکمل همدیگه ان و هیچ تضادی با هم ندارن.

5. یا به قول "اسمم" این 2 تاپیک با تاپیک "اسمم" و "بهرام" - که حالا می شن 4 تاپیک - همیشه همپای همن.

6. "لیست سیاه" هم به روز شد.

Emiliano

خواندن مشخصات فردي

پست  siman1 في الخميس سبتمبر 04, 2008 12:35 pm

سلام
نمی دونم تا حالا کسی از برادران شیر دل عکسی گذاشته یا نه ؟
بهر حال من چند تا میگذارم :
Broderna Lejonhjarta

siman1

تعداد پستها: 45
Registration date: 2008-06-24

خواندن مشخصات فردي

پست  siman1 في الخميس سبتمبر 04, 2008 12:57 pm

چند تا عکس جدید از سلیا پیدا کردم :

siman1

خواندن مشخصات فردي

پست  Indiana Jones في الخميس سبتمبر 04, 2008 1:11 pm

siman1 نوشته است:سلام
Broderna Lejonhjarta

چه جالب!
شما اين عكس‌ها را از نسخه‌ي دي‌وي‌دي سريالها و فيلمها تهيه مي‌كنيد يا جايي در اينترنت وجود داره كه اين فيلم و سريالها رو در معرض استفاده عموم قرار داده‌اند؟ پيدا كردن "برادران شيردل" خيلي براي من جالب بود چون تا حالا فكر مي‌كردم فقط تو آرشيو صدا و سيماي ما پيدا ميشه!

Indiana Jones

تعداد پستها: 368
Registration date: 2008-06-03

خواندن مشخصات فردي

پست  siman1 في الخميس سبتمبر 04, 2008 1:31 pm

Indiana Jones نوشته است:
Broderna Lejonhjarta

چه جالب!
شما اين عكس‌ها را از نسخه‌ي دي‌وي‌دي سريالها و فيلمها تهيه مي‌كنيد يا جايي در اينترنت وجود داره كه اين فيلم و سريالها رو در معرض استفاده عموم قرار داده‌اند؟ پيدا كردن "برادران شيردل" خيلي براي من جالب بود چون تا حالا فكر مي‌كردم فقط تو آرشيو صدا و سيماي ما پيدا ميشه!

ز اینترنت گردی به هر چه خواهی رسید
مزد آن گرفت جان برادر که سرچ کرد

siman1

خواندن مشخصات فردي

ندانم

پست  SMAM في الخميس سبتمبر 04, 2008 3:20 pm

Emiliano نوشته است:
6. پس "گشته بودی تو"! آره، دیدی؟ هیچ چی پیدا نشد!
9. خسته نباشی!
10. الآن می یای و می گی "سلامت باشی"!
15. الآن "شب بخیر کوچولو" شبا داره از شبکه ی دو پخش می شه؟ اگه آره، کِی؟
16. روز چارشنبه، سیزدهم شهریور، ساعت 15:10 که شبکه ی دو رو زدم، دیدم یه کارتون خارجی جدید داره می ده که قورباغه ای از چنگ لک لکی فرار کرد.راویش هم "امیرمحمد صمصامی" بود.
می خواستم ببینم اسم فارسی و اریجینال این کارتون چی بوده؟
بیشتر روی کلامم با "اسمم" عزیزه.
1. طرحی که مدتی بود حرفش بود، بالأخره رو کردم: تاپیک جدید "لیست خاکستری".
2. لطفاً، حتماً بخونید و نظر بدید. اگه کم و کسری، نقصی، چیزی می بینید، بنویسید. منتظرم و متشکرم.
3. کشف آیتم های این لیست برای من از کشف "لیست سیاه" هم شیرین تره؛ چون، اون رو نداریم؛ اما، این رو داریم و ناقصه.
4. این دو لیست از این به بعد متمم و مکمل همدیگه ان و هیچ تضادی با هم ندارن.
5. یا به قول "اسمم" این 2 تاپیک با تاپیک "اسمم" و "بهرام" - که حالا می شن 4 تاپیک - همیشه همپای همن.
6- آره و برای همینم صداش رو درنیاوردم
10- نمیگم تا خماریش برات بمونه
15- چون این برنامه ایرانی هست میدونی که منم تعقیب نمب کنم درنتیجه شرمنده
16- متاسفانه چون کلاس بودم از دست دادم و ندیدم.اگرهفتگی باشه لطفا" 3شنبه یا 4شنبه آینده یادآوری کن(قبل از پخش)که تنظیم کنم روی تایمر
17=1.دیدم و به چند مورد هم پاسخ دادم
18= بزوردی(یعنی همین آخر هفته) هم میخوام اون طرح خودم رو که گفته بودم براش یک تاپیک جداگانه بزنم(معرفی یک سری برنامه ها با تم آشنا ولی پخش نشده از تی وی)بشه 5تا تاپیک
19= کم کم داره از "افسانهء 3 تاپیک" یا " سه تاپیک قلوهای افسانه ای" به "4 تاپیکدار" یا "پنج تاپیک قهرمان" میرسیم.شایدم" به هفت تاپیک دلاور" یا "هفت تاپیک رایی" برسه

SMAM

خواندن مشخصات فردي

خانوادهء کرامب؟

پست  SMAM في الجمعة سبتمبر 05, 2008 12:33 am

از اسمم به امیل
از این تا حالا عکس گذاشتیم؟(2-3بار تا حالا شبکه2نشون داده)
http://www.imdb.com/title/tt0102240/

http://www.kinoweb.de/filme/Kruemel/pix/kruem13.jpg

SMAM

خواندن مشخصات فردي

پست  Emiliano في السبت سبتمبر 06, 2008 12:12 pm

Broderna Lejonhjarta
siman1 نوشته است:چند تا عکس جدید از سلیا پیدا کردم

1. آفرین "سیما" جان. عکسای "برادران شیردل" خوب بود؛ ولی، "سلیا" عالی و بی نظیر بود. به این کار شما می گن به روز رسونی عکس که خیلی حال می ده؛ بخصوص، برای عکسایی که راحت گیر نمی یان.

2. توکاهای دانا
نام اصلی: Toucan Tecs

3. جواب های دیگه، بعداً.

Emiliano

خواندن مشخصات فردي

پست  Emiliano في السبت سبتمبر 06, 2008 1:23 pm

1. امروز دیدم یه ایمیل واسه م اومده و فورم "گزاره" با حفظ تموم آرشیو قبلیش احیا شده.

2. لطفاً سری بزنید. هم خاطره ست، هم مدرک اثبات ما و دزدی های تیم "نوید غضنفری" و هم همه چی:

http://gozareforum.com/thread-199-page-1.html

Emiliano

خواندن مشخصات فردي

صفحه 34 از 66 الصفحة السابقة  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 50 ... 66  الصفحة التالية

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه